CICEROCONCORDIA 2013 - Резултати

У жељи да што пре објавимо резултате истичемо још увек радну верзију резултата коју ћемо допуњавати информацијама како нам буду пристизале.

Резултати теста "Aleksander Magnus":
  1. RAV                               19,5/20           Милица Филиповић КГ
  2. HEFESTION                      18/20           Наталија Стојичић КГ
  3. DANTE                              17/20           Вукашин Станојловић ВГ
  4. FELIX7                          15.75/20
  5. KONDOR                          15/20            Милица Милић ФГ
  6. ELEFTERIJA                 14.25/20          
  7. WINNIE POOH              13.75/20          
  8. MELXIANNU 6               13.75/20
  9. STOLICA 17                    13.5/20
  10. ОРНУС ОБВИЛДОН     12.75/20
  11. ALBATROS1                   12.5/20           Вирџинија Савеска ФГ
  12. SUPER MARIO             11.75/20
  13. S ILI 5 273                    11.25/20
  14. Scipion55                       10.5/20
  15. ЏИБУТИ                         9.25/20
  16. VELIZAR                        8.75/20           Аљоша Виславски КГ
  17. ПИТИЈА 10                     6.25/20           Нађа Лазић ФГ
Резултати такмичења у превођењу са латинског језика:

За 1.годину:
 
1. ZAGARANTOVANO             Марко Петрић                   „Филолошка гимназија“, Београд
2. PLIVANJE                           Невена Манић                  „Филолошка гимназија“, Београд
3. AZDISALA                           Бојана Вујовић                 „Ваљевска гимназија“, Ваљево
4. USPEH                               Андријана Ковачевић       „Филолошка гимназија“, Београд
5. BAKSTER                           Владимир Недељковић    „Филолошка гимназија“, Београд
6. READY AN WILLING           Ђорђе Васић                    „Филолошка гимназија“, Београд

За 2. годину:

1. 6991                      38.5/43   Бојан Скробић             „Карловачка гимназија“
2. Critical Strike 16     31.5/43   Ана Степановић           „Карловачка гимназија“
3. aqua viva                27.5/43  Јована Ружић               „Карловачка гимназија
4. ACA LUKAS          25.5/43   Јелена Гегенбауер        „Карловачка гимназија“
5. Velizar                     24/43   Аљоса Виславски        „Карловачка гимназија“
6. VIOLET CRUX          15/43   Мирјана Манојловић      „Карловачка гимназија“
7. D@c@1196             15/43   Данијела Дроца             „Карловачка гимназија“
8. leto 17                    9.5/43   Мариа Магловски          „Карловачка гимназија“

За 3. годину, првих 6 места...

1. T22(ZZ)AP         51/56    Тамара Прстић                „Филолошка гимназија“, Београд
2. Pitija 10            49/56     Нађа Лазић                     „Филолошка гимназија“, Београд
3. Gioia                41/56     Теодора Миљојковић       „Филолошка гимназија“, Београд
3. Luj 16               41/56      Марко Сајдл                   „Карловачка гимназија“
5. amolatinum       34/56     Ана Чолић                       „Филолошка гимназија“, Београд
6. Lion 7               33/56     Милена Јањић                 „Филолошка гимназија“, Београд

За 4. годину:

1. Tuđin         47.5/48    Анђела Марчетић
2.Kondor       45.5/48    Милица Милић
3. Proba 32      44/48    Стефан Југовић
4. Gallilea        43/48    Милица Голубовић
5. Arpinum    41.5/48    Владимир Никшић
6. Piglet           39/48    Гала Патенковић
7. 9632         37.5/48    Љиљана Сарић
8. 777              37/48    Ивана Јовановић
9. Albatros    34.5/48    Вирџинија Савеска
10. Pujo Šotka 29/48    Никола Тодорић
11. Lux            27/48    Анисја Богданов