Сајам образовања, 1- 3. март 2012.

поставио/ла Karlovacka gimnazija 09.03.2012. 06:14   [ ажурирано 29.03.2012. 05:19 ]
Учешћу Карловачке гимназије на 8. Међународном сајму "Путокази" у Новом Саду

После двогодишње паузе, Карловачка гимназија се поново појавила на Сајму образовања, који је ове године одржан у новосадском Мастер центру, у периоду од 1. до 3.марта. Наш штанд, који је ове године визуелно и на сваки други начин био најбоље уређен и опремљен до сада, привукао је велику пажњу посетилаца. Заслуга за ово припада, на првом месту, управи школе, која је увидела значај овакве манифестације за промоцију Карловачке гимназије.

Значајно је и то што су РТВ и ТВ Панонија направиле прилоге о нама који су емитовани у њиховом редовном програму. Прилог ТВ Паноније, који је урадио наш бивши ученик Игор Бесермењи, остављен је и на YouTube. Такође, ове године је текст о гимназији (први пут) објављен и у сајамском каталогу.

Ученицима Стјепану Б. и Милошу А. из IV5 и, посебно, Страхињи Т. (II4) – свака част на труду, ентузијазму и посвећености које су показали током ова 3 ½ дана веселог сајамског позоришта.

Слободан Косановић, проф. енглеског језика и књижевности

Фото: Сања Рајич, I4