НАГРАДЕ НА КОНКУРСУ „МЛАДИ У БОРБИ ПРОТИВ ОПАКИХ БОЛЕСТИ”

поставио/ла Karlovacka gimnazija 13.06.2016. 01:01
У сали Скупштине АП Војводине, 11. јуна 2016, уручене су награде ученицима Карловачке гимназије и њиховој менторки, професорки биологије Душици Бегојев.

Тамара Коњевић, II5, добила је прву награду за рад „Моја прва цигарета, мој погрешан избор”. Награђена је са 3.000 динара, захвалницом и антологијом ученичких радова.

Бела Бенишек, II1, и Софија Божић, I6, освојиле су другу награду – Бела за рад „Цигарета, почетак једног краја”, а Софија рад „Природа, наше највеће благо”. Награђене су добиле по 2.000 динара, захвалницу и антологију ученичких радова.

Хелена Савић, I2, похваљена је за рад „Желимо плаву планету плаво небо и чисту реку”.

Јована Голијан, II4, похваљена је за рад „Мама, потребна си ми”.

Душица Бегојев, професорица биологије, похваљена је за уложен труд и енергију у раду са децом.