НАЦИОНАЛНА СТУДИЈА О ДРУШТВЕНОМ ПРОБЛЕМУ СЕКСУАЛНОГ ЗЛОСТАВЉАЊА ДЕЦЕ У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ

поставио/ла Karlovacka gimnazija 18.10.2015. 23:50   [ ажурирано 19.10.2015. 00:02 ]
     Представници тима за безбедност наше школе присуствовали су јавнoj расправи на тему ОД НАЦИОНАЛНЕ СТУДИЈЕ ДО НАЦИОНАЛНЕ СТРАТЕГИЈЕ ЗА ПРЕВЕНЦИЈУ СЕКСУАЛНОГ ЗЛОСТАВЉАЊА ДЕЦЕ У ОБЛАСТИ ОБРАЗОВАЊА, која је одржана у Новом Саду 16. октобра 2015. године, у ШОСО „Др Милан Петровић”.
     Јавну расправу организовали су Јединица за превенцију насиља при Министарству просвете, науке и технолошког развоја и Инцест траума центар из Београда.
     У веома конструктивној атмосфери у овој јавној расправи учествовало је око двеста наставника, представници Центра за социјални рад и представници невладиног сектора. Нашу школу представљали су Јелена Рудовић, професор класичних језика, и Милена Трпчевић и Горан Јовишић професори информатике.

Г.Ј.

Више о Студији прочитајте у документу на следећем линку: