Карловачки ђаци у школском програму РТС-а

поставио/ла Karlovacka gimnazija 06.12.2016. 05:17   [ ажурирано 06.12.2016. 05:28 ]
    На позив и на основу концепта новинарке јавног сервиса, Блаженке Бијелић, ђаци Карловачке гимназије, предвођени ученицима Ањом Десницом и Филипом Кузмановићем, представили су део гимназијских активности.

Ђаци су представили драмску секцију на енглеском језику, учење класичних језика, најновији преводилачки подухват, списатељске успехе, рад у еко-школи, водичку службу у Гимназији, ученички сајт Реци_Карловачка.

Снимање је реализовано уз помоћ Милана Ђуришића, в. д. директора и Љиљане Малетин Војводић, професорке књижевности.

Снимак је емитован 03.12.2016. године, на првом програму РТС-а, у емисији школског програма Проветравање.
линк