Фото конкурс: "ТРЕНУЦИ ИЗ ПРИРОДЕ" - јун 2013.

поставио/ла Karlovacka gimnazija 25.06.2013. 12:53   [ ажурирано 26.06.2013. 09:22 ]
Сања Рајич, ученица II4 одељења, освојила је прву награду на фото конкурсу за аматере, за ученике од 13 до 18 година. Конкурс је део заједничког пројекта Телевизије Панон РТВ из Суботице и Телевизије КТВ из Кечкемета и реализује кроз ИПА програм прекограничне сарадње Србија - Мађарска.
Тема конкуса је била: "Тренуци из природе - природна богатства и еколошки проблем регије" а Сања је конкурисала са пет фотографија.
Аутори осам најбољих фотографија награђени су  двонедељним боравком у летњем кампу на језеру Лудаш и Рокином салашу недалеко од Суботице. Током овог кампа, млади ће се уз помоћ стручњака ближе упознати са лепотама природе, као и са тајнама снимања фотографија и филмова.
Фотографије ће бити приказане путем путујуће изложбе у школама и јавним установама у Србији и Мађарској.

Следе још неке фотографије Сање Рајич: