eTwinning пројекат - THE MIRACLES OF THE HERBAL TEA

поставио/ла Karlovacka gimnazija 08.11.2017. 02:56
Пројекат The miracles of the herbal tea се одвијао током другог полугодишта 2016/17
школске године. Учествовало је 10 школа из Француске, Хрватске, Пољске, Словачке,Турске, Румуније, Италије и Србије. Пројекат је реализован представљањем различитих врста чајева, приказивањем разноликости међу чајевима са различитих простора и из различитих културних миљеа. Конкретна активност- испробавање чајева била је веома пријатна, као и IKT део пројекта, који се бавио истраживањем интернета,израдом лога, гласањем за најбољи лого и израдом електронске књиге.  Резултат пројекта је књига, издата од стране научне организације TUBITAK 4006 у Турској, у папирном и електронском облику на 74 странице. У пројекту су учествовали ученици I4 разреда.

проф. математике и информатике Бранка Ранисављевић