eTwinning пројекат - THE MIRACLES OF THE HERBAL TEA

поставио/ла Karlovacka gimnazija 22.08.2017. 05:45   [ ажурирано 22.08.2017. 05:50 ]
    Пројекат The miracles of the herbal tea се одвијао током другог полугодишта текуће школске године. Учествовало је 10 скола из Француске, Хрватске, Пољске, Словачке, Турске, Румуније, Италије и Србије. Пројекат је реализован представљањем разлицитих врста чајева, приказивањем разноликости међу чајевима са различитих простора и из различитих културних миљеа. Конкретна активност- испробавање чајева била је веома пријатна, као и IKT део Пројекта, који се бавио истраживањем интернета, израдом лога, гласањем за најбољи лого и израдом електронске књиге.  Резултат пројекта је књига, издата од стране научне организације TUBITAK 4006 у Турској, у папирном и електронском облику на 74 странице.  У пројекту су учествовали ученици I-4 разреда.

проф. математике и информатике Бранка Ранисављевић