ДАН ЈЕЗИКА У КАРЛОВАЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ

поставио/ла Karlovacka gimnazija 02.12.2014. 05:57   [ ажурирано 30.12.2014. 11:07 ]
      Ученици и професори Карловачке гимназије обележили су Дан језика, 25. новембар, организовањем радионице израде колажа. Ђаци билингвалних одељења Карловачке гимназије и ученици Ваљевске гимназије, који су били наши гости током тродневне размене ученика, тимски су направили три занимљива и лепа плаката на тему Дан језика.  Подршку су им пружиле професорке Милена Милисављевић и Биљана Маринковић из Ваљевске гимназије и професорке Милица Француз, Љиљана Малетин Војводић и Јелена Марјановић из Карловачке гимназије.Колажи су били инспирисани нашим асоцијацијама на стране државе и језике, француски, норвешки, немачки, енглески, дански, и многе друге, и важношћу познавања страних језика у савременом животу.